OBIERZ WŁAŚCIWY KURS SWOJEGO ŻYCIA – WARSZTAT

Pracując z klientami coachingowymi, zdałam sobie sprawę, jak ważnym i trudnym jednocześnie tematem jest wyznaczanie życiowych celów. W trakcie cyklu kilku sesji poświęcam na to dużo czasu. Ludzie przychodzą skołowani, bo nie odróżniają celów osobistych od tych przejętych z otoczenia, wyznaczają cele niezgodne ze swoimi wartościami i potem je sabotują. Nikt nas nie uczył w szkole, jak definiować kluczowe wartości i priorytety, ani tego, jak uspójniać tożsamość. A przecież od tego zależy całe nasze życie.

Żyjemy w przebodźcowanym świecie, w którym mnóstwo czasu i uwagi zajmuje działanie. Rzadko znajdujemy czas i siłę do głębokiej refleksji nad tym, dokąd zmierzamy. W szkole ani później nikt nas tego nie uczy. A nawet jeśli, to przecież zmieniamy się z roku na rok, dojrzewając i odkrywając w sobie nowe potrzeby. Bez ćwiczenia tej umiejętności regularnie, powoli gubimy to, za czym głęboko w środku tęsknimy. Mieszają się nasze własne wartości z tym, do czego namawia nas rodzina, otoczenie, media i trendy. Wtedy mamy wrażenie, że czegoś nam w życiu brakuje, że coś trzeba zmienić, ale nie wiadomo co i jak.

Jeśli tak właśnie czujesz – ten warsztat jest stworzony dla Ciebie. Został opracowany na bazie najlepszych praktyk stosowanych przez profesjonalnych coachów i trenerów rozwoju osobistego podczas pracy z klientami nad ich celami życiowymi. Wiem z doświadczenia, że ćwiczenia, które przeprowadzimy na warsztacie, mogą naprawdę wiele zmienić w życiu. Jak? Odsłonisz to, za czym naprawdę tęsknisz, dowiesz się, dlaczego tak jest i zobaczysz całość obrazu, jakim jesteś i jakim chcesz być. Sekwencja ćwiczeń i doświadczeń jest tak pomyślana, aby przeprowadzić Cię przez wszystkie kluczowe etapy od poznawania swoich marzeń, przekonań i wartości poprzez układanie ich w realne cele aż do wyznaczania kolejnych kroków, aby wprowadzić je w życie. Reszta zależy od Ciebie 🙂

Co możesz zyskać? Po warsztacie będziesz wreszcie wiedział(a), co zmienić, od czego zacząć, żeby czuć radość, spełnienie i dumę z tego, kim jesteś i co robisz w życiu. Zamiast rutynowo tracić czas na pracę, relacje lub rozrywkę, po których zostaje pustka, weźmiesz ster w swoje ręce i będziesz w końcu wiedział(a), w którą stronę chcesz płynąć. Nawet, jeśli z jakiegoś powodu (choroby, sytuacji życiowej, sytuacji rodzinnej) zdecydujesz się nie działać od razu z tym, co wypracujesz na zajęciach, na pewno w ich trakcie poznasz siebie lepiej. A to, już samo w sobie, daje Ci większą władzę nad Twoim życiem. W razie potrzeby zagwarantuję Ci wsparcie coachingowe również po warsztacie lub na dalszych etapach Twojego rozwoju.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU:

Obierz właściwy kurs swojego życia

1-dniowy warsztat rozwoju osobistego wg ericksonowskiej szkoły coachingu

Na tym warsztacie:
– wejdziesz w głęboki kontakt z Twoimi prawdziwymi potrzebami
– upewnisz się co do swoich życiowych priorytetów
– poznasz swoje prawdziwe wartości i odróżnisz je od tych przejętych z otoczenia
– wyznaczysz swoje życiowe cele
– uspójnisz swoje życie
– zintegrujesz to, co ważne
– obierzesz w końcu wymarzony kierunek

Program:
1. Diagnoza: jak jest teraz?
2. Za czym tęsknię? Głęboki kontakt z indywidualnymi potrzebami.
3. Odnajdywanie drogowskazów na różnych etapach życia.
4. Uspójnienie tożsamości b
5. Odkrywanie kluczowych wartości
6. Definiowanie priorytetów
7. Opracowanie kolejnych kroków do realizacji celów
8. Kont(r)akt z samym sobą

Termin: sobota, 9 września 2017, godz. 10:00-16:30 (w trakcie przerwa 30 min, warto przynieść ze sobą jakąś przekąskę/lunch)
Miejsce: Jalla!, ul. Biała Droga 4/6, Kraków
Liczba miejsc: 12
Trener: Anna Moszko
Koszt: 170zł  dla osób zapisujących się do 31 sierpnia, 200zł po tym terminie
Aby się zapisać, kliknij: REZERWUJĘ!
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 1 =